Klocki

Klocki bakteriostatyczne firmy Wader

single-image

Firma Wader-Woźniak jest polskim producentem zabawek z tworzywa sztucznego. Jej produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Najlepszym klientem jest dziecko, które wciąż chce więcej i nigdy się nie nudzi zabawą. To ważne dla producenta. Zabawki kupują rodzice z dziećmi, dziadki, ciocie, wujki, przedszkolanki i wiele innych.

Zabawki Wader stanowią wyposażenie przedszkoli, sal zabaw i różnego typu poczekalni dla dzieci w miejscach publicznych. Szeroka gama produktów zapewnia świetną zabawę dzieciom do lat 6. Bawią się nimi zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, w grupie, jak i solo. Znajdziemy tu klocki, pojazdy małe i duże, parkingi, garaże, domki, zestawy naczyń, komplety letnie i wiele, wiele innych. Zabawki te stymulują prawidłowy rozwój dziecka, jego zdolności manualne, pobudzają do kreatywnego myślenia. Są ciekawe, piękne, kolorowe, a przede wszystkim bezpieczne, bo wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Potwierdzeniem tego są niezbędne do tego certyfikaty, które każdy z produktów posiada.

Wedle myśli, że najważniejsze jest dziecko, jego bezpieczeństwo i zdrowie, firma wprowadziła na rynek nowy zestaw klocków. Są to klocki bakteriostatyczne posiadające tzw. tarczę antybakteryjną. Jest to zestaw 350 klocków w dużym, plastikowym pojemniku. Klocki te mają za zadanie chronić dzieci przebywające w miejscach publicznych przed groźnymi bakteriami. Przekazywane z ręki do ręki zabawki są bowiem największym skupiskiem zarazków i bakterii, przed którymi warto chroni dzieci.
Na potwierdzenie swoich bakteriostatycznych właściwości, klocki posiadają certyfikat „ Czysty Produkt”. Do ich produkcji stosuje się technologię d2p. Są one pokryte niezmywalną powłoką, która eliminuje bakterie z powłoki produktu. Właściwości bakteriostatyczne utrzymują się na zabawce przez co najmniej 10 lat ich użytkowania.

Więcej na stronie producenta wader.toys

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

You may also like